Дитячі та молодіжні громадські об’єднання

28.01.20р. для учнів 10 класу  було проведено відкритий урок з громадянської освіти на тему «Дитячі та молодіжні громадські об’єднання». Урок відвідали методист Чернікова І.В та колеги з інших шкіл міста.

Сьогодні для молоді дуже важливо бути активними громадянами та не стояти осторонь тих подій, які відбуваються у світі та країні. Під час уроку учні ознайомилися з законодавством про дитячі та молодіжні громадські об’єднання. Діти дізналися про організації, які діють на території України, які є вимоги до створення таких організацій.

На урок були запрошені представники «Пласту» (Національної скаутської організації України). Дмитро Гуцман (учень 9-А класу нашої школи) розповів про участь в «Орликіаді» (грудень м. Харків), де він здобув нагороду «Оскар». Учні з захопленням слухали розповідь про діяльність Пласту.

Здобуті знання діти застосували на практиці, створюючи громадську організацію «Активні громадяни» та складали її Статут.

«Якщо ми хочемо змін в країні, то кожен з нас повинен стати тією зміною». Саме такого висновку дійшли всі учасники уроку.

Вчитель громадянської освіти Т.Г.Голуб