Форми навчання

Згідно статті 9 Закону України "Про освіту" "Форми здобуття освіти":

1. Особа має право здобувати освіту в різних формах або поєднуючи їх.

Розділ 1. Інституційна форма навчання
Розділ 2. Індивідуальна форма навчання

Організація дистанційного навчання під час карантину

Початкова школа

Вчителі початкових класів для організації дистанційного навчання використовують сервіс Google Classroom та для відеоуроків - Meet. 

Середня і старша школи

Вчителі  закладу для  проведення відеоуроків використовують  сервіс Meet, а  на спеціальному сайті розміщують всі  матеріали до уроків як теоретичний матеріал, так і  інтерактивні тренувальні вправи, тести і завдання  для самостійного виконання.

Платформа використовується не лише під час карантину, а й для реалізації змішаного навчання.

Організація дистанційного навчання для дітей з ТОТ

Базова дистанційна школа для дітей з ТОТ

Запрошуємо здобути безкоштовну загальну середню освіту в Україні з отриманням свідоцтва про базову загальну середню освіту на базі 9 класів та атестата про повну середню освіту на базі 11 класів.

Навчання проводиться на сайті дистанційного навчання eschool.dn.ua. Щоб почати вчитися, вам треба відправити поштою необхідні документи (приїжджати не обов’язково), після чого ви отримуєте доступ до акаунта на сайті.

Дистанційні заняття в школі рівноцінні сучасним програмам очного навчання. Навчаючись віддалено, ви засвоюєте матеріал в зручному для вас темпі та в зручний час. Маєте можливість пригадати матеріали минулих уроків в будь-який момент.

Учні забезпечені повним комплектом навчальних матеріалів і можливістю спілкування з провідними викладачами Донеччини в синхронному та асинхронному режимах - відеоконференції Meet, форум, чат та інше. Лекції, семінари та конференції є обов'язковою частиною онлайн-навчання та дозволять вам застосовувати здобуті знання на практиці.

Наші випускники успішно здають ЗНО та вступають у найпрестижніші ВНЗ України.

Вступ - 2021

Для дітей з непідконтрольної території існує можливість вступу до закладу освіти (коледж, інститут, університет) без документів про освіту
Loading...
Вступ для абітурієнтів зі Сходу України
Loading...
Успішна історія Андрія з Донецька
Loading...
Успішна історія  Карини з Луганська

Для кого?

для випускників, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей

Для чого?

простий шлях для отримання документів про освіту і вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти на території України

Коли?

Активна робота з абітурієнтами буде проводитися з червня по серпень поточного року